bootstrap themes

ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ 
(аутсорсинг)

від "B&K partners" на кращих умовах

Наші переваги

Висока кваліфікація

Персональний підхід

Надійный партнер

Ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг)


Юридична компанія «B&K PARTNERS» на ряду з юридичними послугами, надає повний комплекс бухгалтерських послуг для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб усіх форм власності та видів діяльності, а також фінансових установ.

Пропонуємо наступні пакети з бухгалтерського обслуговування:

- Комплексне бухгалтерське обслуговування - у Вашому розпорядженні буде бухгалтер, який займеться веденням абсолютно всієї документації і звітності Вашого підприємства. У цьому пакеті всі питання з бухгалтерського обліку ми беремо на себе, надаючи всі звіти і документи.

- Базове обслуговування - Ведення бухгалтерії на основі первинної документації, наданої замовником. У цьому випадку Ваш співробітник буде виписувати, вносити і реєструвати всі первинні документи самостійно, а наш фахівець складати звіти на їх основі. Ця форма роботи зручна для Вас тим, що вся інформація про первинну бухгалтерії буде у вас під рукою, в будь-який момент ви зможете виписати рахунок-фактуру або акт виконаних робіт.

- Бухгалтерське обслуговування на змішаній основі - за домовленістю з Вами, частина робіт ми беремо на себе, частина залишається за Вашим бухгалтером

Комплексне бухгалтерське обслуговування.
Що в нього входить?

- Ведення та виписка первинних бухгалтерських документів: рахунків, заяв, наказів, платіжних відомостей, актів списання, приймання-передачі та інших документів, необхідних для ведення бухгалтерського обліку. Також можливе отримання первинних документів від замовника.

- Забезпечення наявності необхідних первинних документів, вірності їх оформлення і відповідності всім вимогам податкового законодавства, введення первинної документації в систему бухгалтерії 1С, як безпосередньо стосуються підприємства, так і непрямих.

- Проведення консультацій для співробітників з питань правильності і точності виписки первинної документації.

- Розрахунок всіх виплат: заробітної плати, податків, а також інших платежів і підготовка всіх платіжних документів для оплати.

- Ведення договірної роботи та переговорів з контрагентами для отримання повної документації для нормального документообігу.

- Архівування та систематизація всієї бухгалтерської документації на підприємстві.

- Підготовка та оформлення всієї звітності: податкової та бухгалтерської.

- Здача звітів в державні органи, особисто або за допомогою електронної звітності.

- Представництво інтересів замовника в державних органах з питань звітності.

- Консультації, супровід і надання роз'яснень під час перевірок замовника державними перевіряючими органами.


Юридична компанія «B&K PARTNERS» має багаторічний досвід ведення бухгалтерського обліку в фінансових компаніях, факторингових компаніях, лізингових, ломбардах і компаніях, що займаються онлайн / оффлайн кредитуванням.

Юридична компанія «B&K PARTNERS» надає бухгалтерське обслуговування фірм в Києві і областях, працюємо як на постійній основі, так і на одноразовою, де обумовлюються всі нюанси роботи та оплати на певний термін.


Форма зворотного зв'язку

Адреса

02660, г. Київ, ул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової), б. 13, офіс 409

Контакти

Email: bkpartnerslawfirm@gmail.com 
Телефон:
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03

Час роботи

пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд за домовленістю