free site design templates


РЕЄСТРАЦІЯ
ОНЛАЙН / ОФЛАЙН
КРЕДИТУВАННЯ

від "B&K partners" на кращих умовах

Наші переваги

Висока кваліфікація

Персональний підхід

Надійный партнер

Що таке кредитна установа

Кредитна установа - це небанківська підприємство, яке може надавати кредити під свою відповідальність і на свій ризик. На сьогоднішній день популярні два способи кредитування: онлайн і оффлайн (шляхом відкриття підрозділів).

Чотири основні етапи реєстрації кредитної установи


- Створення юридичної особи. На цьому етапі передбачається реєстрація в державних органах - компанії, яка в подальшому і буде кредитною установою. Це можуть бути компанії з різними формами власності: ТОВ, АТ або товариство з додатковою відповідальністю.

- Другий етап - це внесення юридичної особи до Державного реєстру фінансових установ Нацкомфінпослуг. Таким чином, підприємство набуває статусу фінансової установи.

- На третьому етапі - ліцензування (ліцензія про надання позик, у тому числі і на умовах фінансового кредиту).

- На четвертому етапі відбувається постановка кредитної установи на облік в Державній службі фінансового моніторингу як суб'єкта первинного фінансового моніторингу.

Компанія «B & K PARTNERS» виконує всі зазначені етапи. Також наша послуга з реєстрації кредитної установи включає в себе:

- Розробку договору і правил надання позик, у тому числі і на умовах фінансового кредиту, враховуючи його особливості та вимоги законодавства.

- Розробку повного пакету документів по веденню фінансового моніторингу відповідно до норм закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

Звертаючись до компанії «B&K PARTNERS», Ви можете бути впевнені, що реєстрація кредитної установи буде проведена швидко і якісно.


Форма зворотного зв'язку

Адреса

02660, г. Київ, ул. Євгена Сверстюка (Марини Раскової), б. 13, офіс 409

Контакти

Email: bkpartnerslawfirm@gmail.com 
Телефон:
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03

Час роботи

пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд за домовленістю