Логотип компании B&K PARTNERS
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03
пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд — за домовленістю
bkpartnerslawfirm@gmail.com
  • image
  • image
  • image
  • image

Консультації

Юридична компанія «B&K partners» консультує фінансові установи з питань надання фінансових послуг (факторингу, лізингу, кредитування за рахунок власних коштів, кредитування за рахунок залучених коштів, поруки, гарантії, переказу грошових коштів та іншим) та здійсненню фінансового моніторингу.

 

Також фахівці Юридичної компанії «B&K partners » допоможуть Вам розпочати власний бізнес шляхом консультування з питань поетапної реєстрації підприємства (ФОП), постановки на облік у податковій інспекції, Пенсійному фонді України, органах статистики, отриманні свідоцтва платника ПДВ. Даний вид консультації можливий як в усному так і в письмовому вигляді. Письмова консультація по створенню малого та середнього бізнесу в Україні передбачає підготовку для Вас покрокового помічника, який дозволить Вам самостійно зареєструвати свою компанію (ФОП).

 

Піклуючись про свого клієнта, Юридична компанія «B&K partners» надає консультації з бухгалтерського та податкового обліку директорам і бухгалтерам підприємств, ФОП. За бажанням клієнта консультація може бути одноразовою або ж на постійній основі. Наші фахівці допоможуть Вам оптимізувати свої витрати і зосередитися на досягненні основної мети Вашого бізнесу.

 

Детальна інформація за телефонами (050) 186-18-51, (068) 301-27-03.

Copyright 2013© bkpartners.com.ua
Юридичні послуги.
Всі права захищені.
Сайт створено "sd-studio.kiev.ua"