Логотип компании B&K PARTNERS
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03
пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд — за домовленістю
bkpartnerslawfirm@gmail.com
  • image
  • image
  • image
  • image

Погодження істотної участі у професійному учаснику фондового ринку

Юридична компанія «B&K partners» допоможе своїм клієнтам у отриманні погодження істотної участі у професійному учаснику фондового ринку.

Перш за все, що означає термін «погодження істотної участі»?

Особа, що планує набути істотної участі в професійному учаснику фондового ринку чи збільшити її, щоб самостійно або спільно з іншими особами прямо або опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 % його статутного капіталу чи права голосу придбаних акцій (часток), повинна не менш ніж за місяць надати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) заяву з доданими до неї документами для отримання письмового погодження.

В будь якому випадку, у разі набуття істотної участі вперше також необхідно отримати погодження.

Крім того, у разі коли в юридичній особі, що набуває чи збільшує пряме володіння істотною участю, є особи, що контролюють та мають через цю юридичну особу опосередковане володіння 10 і більше % професійного учасника фондового ринку, то такі особи також мають отримати погодження.

Сукупність вимог

Законодавством встановлено сукупність вимог до:

  • заяви і документів заявника для отримання погодження;
  • майнового стану та джерел походження коштів заявника;
  • його ділової репутації та структури власності;
  • отримання у разу необхідності рішення Антимонопольного комітету України про те, що набуття або збільшення істотної участі не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на всьому ринку чи в значній його частині, та ін.

Підготовка всього необхідного пакету документів для отримання погодження істотної участі, супроводження його в НКЦПФР – складний процес, який наша компанія готова виконати з дотриманням всіх норм закону та досягненням потрібного клієнту результату.

Copyright 2013© bkpartners.com.ua
Юридичні послуги.
Всі права захищені.
Сайт створено "sd-studio.kiev.ua"