Логотип компании B&K PARTNERS
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03
пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд — за домовленістю
bkpartnerslawfirm@gmail.com
  • image
  • image
  • image
  • image

Статті

Особливості ліквідації підприємств в Україні

Багато власників компаній і бізнесу в нашій країні цікавляться процедурою закриття фірми або підприємства, як зробити це правильно і дотримати закон. Загальне правило законодавства говорить про те, що основний спосіб припинити діяльність юридичних осіб - це їх ліквідація.

Детальніше: Особливості ліквідації підприємств в Україні

Особливості ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем в Україні.

Ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем в Україні - це сфера регулюється українським законодавством, а зокрема Законом «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Детальніше: Особливості ліцензування роздрібної торгівлі алкоголем в Україні

Особливості ліцензування роздрібної торгівлі тютюном в Україні

Для того, щоб здійснювати торгівлю тютюновими виробами в Україні, необхідно мати відповідну ліцензію.

Детальніше: Особливості ліцензування роздрібної торгівлі тютюном в Україні

Особливості відкриття приватного підприємства в Україні.

Якщо ви вирішили відкрити приватне підприємство (ПП) в Україні, то вам слід ознайомитися з основними деталями такого заходу. Часті випадки, коли плутаються поняття приватного підприємства та приватного підприємця: якщо перше є юридичною особою, то друге виключно фізичне і правильно його називати фізична особа підприємець (ФОП).

Детальніше: Особливості відкриття приватного підприємства в Україні

Види фінансових компаній в Україні.

Фінансова компанія - це по суті фінансовий посередник, який залучає кошти, пропонуючи депозитні операції своїх клієнтів. Для цих цілей вони випускають векселі, акції, облігації або беруть позику в банках. Грошові і матеріальні внески засновників і доходи від своєї діяльності також йдуть в роботу.

Детальніше: Види фінансових компаній в Україні

Реєстрація ТОВ в Україні

Товариством з обмеженою відповідальністю сьогодні є велика частина фірм, компаній або організацій. Ця організаційно-правова форма реєстрації юридичних осіб прийнятна для будь-яких підприємців, і практично для будь-якої діяльності.

Детальніше: Реєстрація ТОВ в Україні

Різновиди ломбардів

Більшість з нас стикається з фінансовими труднощами. І не важливо, пов'язано це з проблемами зі здоров'ям або затримкою зарплати. Фінансові тимчасові розриви завжди несподівано ставлять нам підніжки. Тому скористатися послугами ломбардів для короткострокових кредитів - дуже правильне рішення. Чому б не залишити в заставу, непотрібну тимчасово цінність для відновлення свого бюджету?

Детальніше: Різновиди ломбардів

Особливості роботи ломбардів

Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, то одним з найшвидших способів є кредит в ломбарді. Звичайно, це вимагає великих відсотків або ризику втратити закладене майно, але тяганини набагато менше, ніж з банківськими позиками.

Детальніше: Особливості роботи ломбардів

Для чого потрібна ліцензія ломбарду

Відкрити ломбард, особливо в умовах нестабільної економіки України, стало прибутковим і популярним бізнесом. Коли потрібні швидкі гроші і позики для населення, це рентабельне і вигідна справа.

Детальніше: Для чого потрібна ліцензія ломбарду

Особливості відкриття та реєстрації фінансових компаній в Україні

Відкриття або реєстрація банку, ломбарду, страхової компанії або іншого підприємства, яке надає фінансові послуги, означає, що вам доведеться серйозно зайнятися усією документацією для цього.

Детальніше: Особливості відкриття та реєстрації фінансових компаній в Україні

Реєстрація та відкриття ТОВ в Україні

Компанія «B & K partners» спеціалізується на питаннях на реєстрації і відкритті ТОВ в Україні.

Детальніше: Реєстрація та відкриття ТОВ в Україні

Відкриття ломбарду в Україні

Ломбарди на сьогоднішній день в Україні - це добре розвинений і популярний вид бізнесу. Тому відкриття ломбарду потребують серйозного підходу і постійного контролю в майбутньому. І це стосується не тільки конкуренції, держава дуже пильно стежить за такими фінансовими підприємствами і вимагає виконання всіх законних умов для реалізації ломбардного бізнесу.

Детальніше: Відкриття ломбарду в Україні

Бухгалтер на віддалений доступ!

Якщо ви вирішили доручити всі свої справи бухгалтеру на віддаленому доступі , то юридична компанія «B & K partners » з упевненістю надасть вам цю послугу. Наші фахівці працюють чітко і грамотно , тому що мають величезний досвід у ведення бухобліку ,

Детальніше: Бухгалтер на віддалений доступ!

Бухгалтерське обслуговування підприємства.

Юридична компанія « B & K partners » пропонує бухгалтерське обслуговування підприємств і допоможе вам зосередитися на профільних завданнях , а не вирішувати проблеми бухобліку.

Детальніше: Бухгалтерське обслуговування підприємства.

Бухгалтерське обслуговування компаній.

Що таке аутсорсинг?

 

Юридична компанія B & K partners пропонує послуги з бухгалтерскму обслуговуванню компаній і бухгалтерського обслуговування підприємств будь-яких організаційно-правових форм і з будь-яким обсягом бухгалтерського обліку .

Детальніше: Бухгалтерське обслуговування компаній.

1С бухгалтерія . Послуги « B & K partners ».

Будь-який підприємець в першу чергу орієнтований на отримання прибутку і розвитку свого бізнесу. Саме тому у кожного доброго господаря має бути чіткий і зрозумілий бухгалтерський облік , який може забезпечити тільки професійний і досвідчений бухгалтер.

Детальніше: 1С бухгалтерія . Послуги « B & K partners ».

Copyright 2013© bkpartners.com.ua
Юридичні послуги.
Всі права захищені.
Сайт створено "sd-studio.kiev.ua"