Логотип компании B&K PARTNERS
(050) 186-18-51
(068) 301-27-03
пн-пт 9.00 - 18.00
сб-нд — за домовленістю
bkpartnerslawfirm@gmail.com
  • image
  • image
  • image
  • image

Ведення бухгалтерського обліку (аутсорсинг)

Юридична компанія «B&K partners» на ряду з юридичними послугами, надає повний комплекс бухгалтерських послуг для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб усіх форм власності та видів діяльності, а також фінансових установ.

 

Фахівці Юридичної компанії «B&K partners» професійно забезпечують нашим Клієнтам бухгалтерське, податкове та управлінське супроводження господарської діяльності, ведення первинної документації, нарахування заробітної плати, ведення кадрового діловодства, підготовку та здачу звітності до податкової інспекції, пенсійного фонду, до органів статистики та соціального страхування, Нацкомфінпослуг.

 

Вартість послуг з ведення бухгалтерського обліку (аутсорсингу) обумовлюється багатьма індивідуальними факторами, наприклад, такими як форма оподаткування, кількість співробітників на підприємстві, кількістю операцій та інших. Остаточна вартість формується при зустрічі з клієнтом та проведення аналізу діяльності Вашої компанії.

 

Переваги бухгалтерського обслуговування (бухгалтерського аутсорсингу) в Юридичній компанії «B&K partners»:
• Не потрібно шукати заміну або відчувати незручності, якщо бухгалтер йде у відпустку або не може відвідувати місце роботи з причини хвороби. Це дуже актуально, якщо у Вас мале підприємство і будь-яка втрата часу і фінансів позначається на Вашій цільовій діяльності.
• Ви будете позбавлені від необхідності вкладати фінанси в облаштування робочого місця, навчання персоналу, покупку програмного забезпечення та подальшого його обслуговування.
• Якщо Ви вирішите розширювати або вводити додаткові бізнес-процеси на своєму підприємстві, то бухгалтерське обслуговування організації аутсорсинговою компанією буде найкращим рішенням, оскільки її професійні бухгалтери зможуть оптимізувати Вашу звітність під нововведення компанії швидко і ефективно.
• Наявність відповідальності Юридичної компанії «B&K partners» згідно законодавству перед замовником.

 

У нашому арсеналі присутні різні форми роботи з бухгалтерського обслуговування, Ви можете вибрати будь-яку зручну для Вас:
• Постійна співпраця - у Вашому розпорядженні буде повноцінний бухгалтер, який займеться веденням абсолютно всієї документації та звітності Вашого підприємства. У цьому варіанті всі питання з бухгалтерського обліку ми беремо на себе, надаючи Вам всі звіти та документи.
• Ведення бухгалтерії на основі первинної документації, наданої замовником . У цьому випадку Ваш співробітник буде виписувати, вносити і реєструвати всі первинні документи самостійно, а наш фахівець складати звіти на їх основі. Ця форма роботи зручна для Вас тим, що вся інформація про первинну бухгалтерію буде у Вас під рукою, в будь-який момент Ви зможете виписати рахунок - фактуру або акт виконаних робіт.
• Бухгалтерське обслуговування на змішаній основі - за домовленістю з Вами, частину робіт ми беремо на себе, частина залишається за Вами.
• Тимчасове/разове обслуговування Вашої бухгалтерії. У цьому випадку Ви запрошуєте нашого бухгалтера для виконання конкретної задачі, по здачі якої проводитися оплата.

 

Комплексне бухгалтерське обслуговування. Що до нього входить?
• Ведення та виписка первинних бухгалтерських документів: рахунків, заяв, наказів, платіжних відомостей, актів списання, приймання-передачі та інших документів, необхідних для ведення бухгалтерського обліку. Також можливе отримання первинних документів від замовника.
• Забезпечення наявності необхідних первинних документів , вірності їх оформлення та відповідності всім вимогам податкового законодавства, введення первинної документації в систему бухгалтерії 1С, які безпосередньо стосуються підприємства, так і непрямих.
• Проведення консультацій для співробітників з питань правильності і точності виписки первинної документації.
• Розрахунок всіх виплат: заробітної плати, податків, а також інших платежів і підготовка всіх платіжних документів для оплати.
• Ведення договірної роботи і переговорів з контрагентами для отримання повної документації для нормального документообігу.
• Архівація і систематизація всієї бухгалтерської документації на підприємстві.
• Підготовка та оформлення всієї звітності: податкової та бухгалтерської.
• Здача звітів в державні органи, особисто або за допомогою електронної звітності.
• Представництво інтересів замовника в державних органах з питань звітності.
• Консультації, супровід та надання роз'яснень під час перевірок замовника державними перевіряючими органами.

 

Принципи Юридичної компанії «B&K partners» в бухгалтерському обслуговуванні незмінні і мають під собою підстави. Їх вірність не раз підтверджувала наша практика і вдячність клієнтів.
• Конфіденційність - це наше перше правило. Неухильне дотримання бухгалтерської таємниці для нас не пустий звук. Будь-яка інформація, що стосується Ваших фінансів, справ фірми або товарно-грошових відносин ніколи не потрапить на очі третіх осіб.
• Повага до клієнтів - важливий чинник в роботі. Кожен бізнесмен веде свою справу зі своїм особистим підходом і має право на індивідуальний метод і підхід в бухгалтерському та податковому обліку.
• Висока професійність наших бухгалтерів - це запорука успішного бухгалтерського обслуговування. Всі наші співробітники мають багатий досвід, вміють пропонувати нестандартні рішення і здатні забезпечити безперебійну роботу бухгалтерії та документообігу.
• Робота на кращий результат. Це гарантує Вам, як нашому замовнику, постійне професійне зростання наших бухгалтерів і відповідно постійне поліпшення і вдосконалення Вашої звітності та ведення справ.

 

Юридична компанія «B&K partners» надає бухгалтерське обслуговування фірм у Києві та областях, працюємо як на постійній основі, так і на одноразовій, де обумовлюються всі нюанси роботи та оплати на певний термін.

Юридична компанія «B&K partners» пропонує послуги з бухгалтерського обслуговування для компаній всіх форм власності, організаційно-правових форм і з будь-яким обсягом бухгалтерського обліку. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені у своєчасній звітності, коректному веденні всієї документації і точному виконанні поставлених завдань.

 

Будемо раді відповісти на Ваші запитання і допомогти в розвитку бізнесу!
Звертайтеся за телефонами: (050) 186-18-51, (068) 301-27-03

Copyright 2013© bkpartners.com.ua
Юридичні послуги.
Всі права захищені.
Сайт створено "sd-studio.kiev.ua"